William Rutte

Donna’s Hot Stuff

A Tribute to the Queen of Disco (try-out)
zo 1 mrt 2026 20.15 uur
zo 1 mrt 2026
20.15 uur
  • zo 1 mrt 2026
    20.15 uur
    verkoop start 28 januari om 14.00uur
    Grote Zaal
  • Alle genoemde prijzen zijn incl. pauzedrankje en garderobe (tenzij anders vermeld) en excl. € 2,50 administratiekosten per order.

Maak je klaar voor een zinderende avond waarin de magie van disco opnieuw tot leven komt. Donna’s Hot Stuff neemt je mee naar de gouden jaren van de dansvloer, waar glamour, vrijheid en onweerstaanbare grooves samenkwamen. Deze 13-koppige powerhouse-formatie brengt een groots, energiek en liefdevol eerbetoon aan Donna Summer, een artieste die de pop- en dansmuziek voorgoed veranderde.

Tijdens deze theatertour staat het indrukwekkende oeuvre van de Queen of Disco centraal. Van de opzwepende energie van 'Hot Stuff' en 'Bad Girls' tot 'I Feel Love', het iconische clubanthem dat de dansvloer voorgoed transformeerde en de tijdloze emotie van 'Last Dance'. Elk nummer wordt met respect voor het origineel gebracht, maar met een frisse live-energie, waardoor de muziek weer net zo urgent en meeslepend voelt als toen zij voor het eerst de wereld veroverde.

In het hart van de show staat Irma Derby, ook wel bekend als de Dutch Queen of Soul. Met haar krachtige stem, enorme bereik en natuurlijke uitstraling weet zij de essentie van Donna Summer te vangen, zonder haar te imiteren. Irma brengt niet alleen de zang, maar ook de ziel, de kracht en de vrouwelijkheid die Donna Summer zo uniek maakte.

Rondom haar staat een spectaculaire liveband die niets aan het toeval overlaat. Vurige backing vocals, strakke blazers, opzwepende percussie, groovende keys en energieke danseressen zorgen samen voor een show die zowel muzikaal als visueel overdondert. Glitter en glamour zijn nooit ver weg, altijd in dienst van de groove.

De kwaliteit van Donna’s Hot Stuff bleef niet onopgemerkt. De band werd één van de twee winnaars van The Tribute – Battle of the Bands, seizoen 5. Een bekroning die hun muzikale niveau, authenticiteit en live-impact onderstreept.

Deze theatertour is meer dan een terugblik. Het is een viering van een artieste die generaties bleef inspireren en de dansvloer een nieuwe betekenis gaf. Donna’s Hot Stuff bewijst dat deze muziek nog altijd leeft, verbindt en uitnodigt om te dansen.

Could It Be Magic? It’s Donna’s Hot Stuff!

William Rutte
Inzoomen

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief