Cor Bakker en David Linx

Crossroads
De muziekwereld van de Lage Landen is een koningskoppel rijker
vr 5 feb 2027 20.30 uur
vr 5 feb 2027
20.30 uur
  • vr 5 feb 2027
    20.30 uur
    Kleine Zaal
    Vanaf vr 29 mei 2026 11.00 uur
  • Alle genoemde prijzen zijn incl. pauzedrankje en garderobe (tenzij anders vermeld) en excl. € 2,50 administratiekosten per order.

Pianist Cor Bakker deelde een paar keer het podium met de Brusselse zanger David Linx – waaronder tijdens een prachtig optreden bij ‘Podium Klassiek’ – en telkens was de chemie tussen de mannen voelbaar in de zaal. Het lijkt erop dat de muziekwereld van de Lage Landen een koningskoppel rijker is. Linx ontving in Frankrijk de prijs voor de ‘Stem van het Jaar’ en won in ons land een Edison Jazz Award, maar geniet hier nog niet de bekendheid die hij verdient. Hoog tijd dus dat hij voorgesteld wordt aan een groot publiek, en wie kan dat beter doen dan Cor Bakker?

‘Crossroads’ is meer dan de optelsom van twee handen en een stem. Je hoort een heerlijk tegendraadse mix van chansons en jazz, laverend van Joni Mitchell en Jacques Brel naar Elvis Costello, Michel Legrand en Ramses Shaffy, waarbij Linx en Bakker songs uit hun eigen repertoire niet schuwen.

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief