Duncan McGlynn

Släpstick

Schërzo
Muzikale clowns geven eigenzinnige, wervelende en hilarische kijk op klassieke muziek
za 16 mei 2026 20.15 uur
za 16 mei 2026
20.15 uur
  • za 16 mei 2026
    20.15 uur
    Grote Zaal
    Vanaf vr 30 mei 2025 11.00 uur
  • Alle genoemde prijzen zijn incl. pauzedrankje en garderobe (tenzij anders vermeld) en excl. € 2,50 administratiekosten per order.

Met hun theatershows ‘Släpstick’ en ‘The Roaring Twenties’ maakten de vijf muzikale alleskunners van Släpstick internationaal furore. Uitverkochte zalen, razend enthousiaste recensies en een prijzenregen waren hun deel. Ben je klaar voor hun volgende huzarenstukje? Mooi, want ‘Schërzo’ is een eigenzinnige, wervelende en hilarische kijk op klassieke muziek, waarin de groep je meeneemt langs de meesterwerken van Rossini, Brahms, Saint-Saëns, Gershwin en andere illustere componisten. Op onnavolgbare wijze (be)speelt het vijftal de grote klassiekers en eert en passant comedyhelden als Victor Borge, Mini & Maxi, Danny Kaye en Charlie Chaplin.

De muziekterm ‘scherzo’ (Italiaans voor grap) staat voor een kort, levendig stuk, maar Släpstick rekt de definitie nog een eindje verder op. Een jodelende Schubert, een buikspreek-battle met Beethoven, een snelheidsduivel op de contrabas, 21 meesterwerken in 1 minuut: dit en meer kun je verwachten als je het grenzeloze universum van Släpstick betreedt.

 

Duncan McGlynn
Inzoomen
Duncan McGlynn
Inzoomen
Duncan McGlynn
Inzoomen
Corné van der Stelt
Inzoomen

Credits

concept, script, arrangementen en composities: Släpstick | regie: Stanley Burleson en Karel de Rooij | met: Willem van Baarsen, Jon Bittman, Rogier Bosman, Sanne van Delft en Jaap Rovers | decor: Ellen Windhorst | kleding: Jan Aarntzen

Inschrijven voor onze nieuwsbrief