Piepschuim
-
vr 14 mei 202119:30 uur - 20:30 uurGrote Zaal
1e rang Normaal € 22,00 Rang 1 Normaal € 22,00 -
vr 14 mei 202121:30 uur - 22:30 uurGrote Zaal
1e rang Normaal € 22,00 Rang 1 Normaal € 22,00 -
Alle genoemde prijzen zijn incl. pauzedrankje (tenzij anders vermeld) en excl. € 2,50 administratiekosten per order.
Om uw bezoek aan ons theater prettig en veilig te laten verlopen, volgt het Kennemer Theater uiteraard de richtlijnen van het RIVM. Meer informatie leest u op onze speciale informatiepagina.
Baadt het niet dan Schaadt het niet is Piepschuims nieuwe voorstelling speciaal voor deze krankzinnige tijden. Met een actueel programma, een badkuip vol met tranen van het lachen én ontroering, trekt Piepschuim langs de theaters. Omdat het nieuwe normaal nog niet wil wennen, speelt Piepschuim een abnormaal vrolijke voorstelling.
Baadt het niet dan Schaadt het niet is een opbeurende en zeer muzikale voorstelling zoals je die van Piepschuim gewend bent, maar dan met nóg meer energie, nóg meer muziek, en nóg meer te lachen. Piepschuim zorgt gegarandeerd voor een dikke glimlach en na afloop kunt u vrolijk en opgewekt weer naar huis.
Of je er beter van wordt? Dat weten we ook niet, maar: Baadt het niet dan Schaadt het niet, toch?
Cor Burger: zang, gitaren, toetsen, muziek, teksten, Robbert Koekoek: fysiek spel, sax, klarinet, bas, percussie